KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15154326
nr 1515 4326
Britt Lundgren
, Sverige
Britt Lundgren, Sverige. Parkbänk. Signerad. Akvarell, bildmått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm
Britt Lundgren, svensk målare, tecknare och fotograf.
Utrop:
500 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:53:10